Koçluk Paketleri ve Ücretler - wwKOÇLUKYoutube kanalında klasik koçluk anlayışının yetersizliklerinden bahseden biri olarak bu yetersizlikleri önleyebilmek ve koçluk işlevini tam anlamıyla yerine getirebilmek adına kendi geliştirdiğim koçluk sistemini kullanıyorum. Bunu yaparken de kişisel farklılıkları göz önünde bulundurup her durumdaki insana hitap edebilmek adına 2 farklı plan üzerinden koçluk gerçekleştiriyorum. Bu 3 planla ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Plan 1 - Günlük Program + Temel Program Paketi + Her Gün İletişim (30 Günlük Disiplin Kampı)

 1. İlk olarak size uygun programı hazırlayabilmek adına birtakım sorular soruyor, sınav sürecinize dair tüm bilgileri topluyor ve sizin ekstra belirtmek istediğiniz şeyleri dinliyorum. Programlarım kişiye özel olduğundan gerekli tüm verileri topluyor ve programlamaya başlıyorum.
 2. Programlama sürecim tam 48 saat sürüyor, bu süreç boyunca sizden aldığım veriler doğrultusunda temel program iskeleti ve bu programı uygularken yararlanacağımız çizelgeler hazırlıyorum; hazırladığım bu çizelgelerin hepsi de sizin bana atmış olduğunuz ders-ders konulardaki durumunuza göre planlanmış oluyor. (programlama kısmında geçen bu 48 saatlik süreç koçluk süresinden eksilmiyor, 30 günlük koçluk süresi siz çalışmaya başladığınız andan itibaren işlemeye başlıyor) 
 3. Tüm program ve çizelgeler hazırlandıktan sonra sizinle bir görüşme gerçekleştiriyorum; nasıl bir sistem uygulayacağımızdan bahsediyorum, sizin değişiklik yapmak istediğiniz kısımlar varsa oralarda düzenlemeler yapıyorum ve veri toplama aşamasında topladığım bilgiler üzerinden sizinle detaylı konuşmalar yapıyorum (çalışma süresi, uyku, mola düzeni gibi pek çok konu) Çizelge örneği: 4. Bu süreçten sonra size anlattığım sistem üzerinden her akşam, ertesi gün çalışmanız üzere programlar gönderiyorum; siz ertesi akşam bitirdiğiniz/bitiremediğiniz kısımlar ve ilerlemeniz hakkında bana detaylı bilgi veriyorsunuz ve ben bu doğrultuda size günlük olarak yeni programlar göndermeye devam ediyorum. Bu şekilde sizin haftalık tekrar yapacağınız konuları sistem dahilinde programlarınıza yerleştiriyorum, denemelerdeki eksiklerinizi takip ediyor ve buna göre ilgili konular için ekstra çalışmalar ekliyorum, her çalıştığınız konunun gün gün takibini yapıp bu doğrultuda programlar hazırlıyorum ve günlük olarak takibini yapıyorum.
 5. Günlük olarak program ve takip üzerinden ilerlediğimiz için programlar mükemmel bir disiplinde ilerliyor, olası sıkıntılarda anında müdahale edebiliyorum. Günlük program örneği:


 6. Bu süreçte herhangi bir görüşme sınırlaması olmaksızın bir sıkıntı yaşadığınızda görüşmeler gerçekleştirip klasik koçluk anlayışındaki haftalık görüşme olayında kopuklukları bu şekilde ortadan kaldırabiliyorum.
 7. Ayrıca koçluk yaptığım arkadaşlarla çalışma kampları için kullandığımız bir discord ve whatsapp grubumuz var (isteyenler katılıyor), benim de katılımımla sabahları 4:30 uyanış kampları - 2 saat molasız çalışma kampları gibi eş zamanlı çalışmalar uyguluyoruz.
 8. Tüm bu bahsetmiş olduğum Plan 1 koçluk sistemini 30 gün üzerinden uyguluyorum ve 30 günlük bu süreç için 490 TL ücreti uygun gördüm.

  BOŞ KONTENJAN SAYISI: 0 

Plan 2 - Temel Program Paketi + Programlama Eğitimi + Her Gün İletişim + Günlük Takip

 1. Bu planda, günlük program atma olayı dışındaki tüm süreç PLAN 1'deki ile aynı işliyor; ondan farklı olarak size programlamanın mantığını aktarıyorum, bir aylık bir program hazırlıyorum ve bunu günlük olarak nasıl uygulayacağınızın mantığını aktarıyorum fakat günlük olarak program gönderimi gerçekleştirmiyorum.
 2. Bu planda da günlük olarak iletişimde oluyoruz, programlama kısmında bana günlük olarak yaptıklarınız hakkında bilgi veriyorsunuz ve bir sıkıntı olursa anında müdahale ediyorum; her akşam çalışma süreniz ve bitirdiğiniz konular üzerine mesajlaşıyoruz.
 3. Günlük olarak iletişimde olduğumuzdan bu programda da olası kopukluklarda yahut çalışma bıkkınlıklarında anlık olarak müdahale edip sizi tekrardan çalışmaya döndürebiliyorum.
 4. Özetle: plan 1'de ana program sistemi üzerinden sizin ilerleyişinize göre günlük olarak programlar hazırlayıp takip ederken plan 2'de ana program iskeletini oluşturup size günlük programlama mantığını öğretiyorum, günlük programlamayı yapıyorsunuz fakat her akşam uyguladığınız program ve bitirdiğiniz konular için iletişimde oluyoruz bu planda da. 
Tüm bu bahsetmiş olduğum Plan 2 koçluk sistemini de 30 gün üzerinden uyguluyorum ve 30 günlük bu süreç için 375 TL ücreti uygun gördüm. [KONTENJAN DOLMUŞTUR, BU YIL YENİ ALIM YAPILMAYACAKTIR]

Plan 3 - Saatlik Danışmanlık + Programlama Rehberliği (1 Saatlik Görüşme)


Bu hizmette ilk olarak sizlerle ortak bir gün-saat belirliyoruz ve bu belirlenen tarihte görüşme yapmak adına planlaşıyoruz, saatlik danışma olayı tek seferlik (1 saat) telefon/discord görüşmesi üzerine kurulu olduğundan sizin görüşme esnasında zaman kaybetmenizi önlemek adına bu tarihten bir gün önce Whatsapp üzerinden iletişime geçiyoruz ve mevcut durumunuzu (netler/hedefler/sıkıntılar) öğreniyor belirlediğimiz tarhiteki telefon görüşmesine sizinle ilgili tüm detaylara hakim bir şekilde geliyorum. Saatlik danışmada sizin sormak istediğiniz soruları cevaplıyor, mevcut durumunuzu baz alarak ilerleme planınız üzerinden tavsiyelerde bulunuyorum. Tek seferlik olan ve 1 saat uzunluğunda olan bu görüşmelere 90 TL ücreti uygun gördüm.  


İLETİŞİM ADRESLERİM:
instagram.com/erenturkeli
business.estv@gmail.com

Bu blogdaki popüler yayınlar